قوانین وبسایت آموزشی الوبیزنس

قوانین و مقررات

به سایت آموزشی الوبیزنس خوش آمدید!

مفتخریم ورود شما را به جمع اعضای خود خوش آمد بگوییم. امیدواریم تجربه‌ی یادگیری شما در اینجا مفید و لذت‌بخش باشد. برای اینکه همگان از محیطی مثبت و احترام‌آمیز برخوردار باشند و برای برقراری نظم در روابطمان لطفاً به رعایت قوانین مجموعه اهتمام ورزید. در صورت هر گونه سوال یا نیاز به راهنمایی، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. با تشکر از شما برای همراهی در این مسیر یادگیری!

_ کاربران باید شرایط و ضوابط استفاده از سایت را بپذیرند و آن‌ها را رعایت کنند چراکه هر گونه نقض این شرایط ممکن است منجر به مسدود شدن حساب کاربری و عدم ارائه خدمات شود.

_ در هنگام عضویت در سایت تمام اطلاعات از جمله اسم و شماره را به شکل صحیح و معتبر وارد کنید.

_ اطلاعات و حریم شخصی کاربران با رعایت حداکثر امانت حفظ می شود و فقط برای ارتباط گرفتن مجموعه با افراد و صدور گواهینامه می باشد و در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نمیگیرد.

_ تمامی محتواها در سایت متعلق به مجموعه الوبیزنس و اساتید است و استفاده غیرمجاز از آنها در هرجایی و به هر نحوی ممنوع است.

_ هرگونه استفاده از لوگوی الوبیزنس بدون اجازه مجموعه غیرقانونی و قابل پیگیری قضایی می باشد.

_ جهت دریافت گواهینامه دوره˓ حضور فعال حداقل در 50 درصد کلاسها، ضروری است.

_ گواهینامه صادره برای دوره ها از سوی الوبیزنس صادر میشود مگر اینکه در اطلاع رسانی دوره ها ذکر شود که صدور گواهینامه از طرف مرجع دیگری ست.

_ کاربران مسئول محتواها و نظراتی هستند که در سایت ارسال می‌کنند، و مجموعه الوبیزنس می تواند محتواهای نامناسب را بررسی و حذف کند.

_ احترام به اساتید و همکلاسی‌ها اساس مهارت‌های اجتماعی است لذا از هر گونه توهین و بی احترامی خودداری فرمایید.

_ ضمانت بازگشت وجه؛ بعد از جلسه اول شرکت کننده میتواند درصورت عدم رضایت از محتوای دوره با کانال های ارتباطی مشخص شده در سایت ارتباط گرفته و انصراف خود را از دوره اعلام نماید.

_ دقت داشته باشید تمامی اطلاع رسانی دوره ها و کلاس ها از طریق پیامک و گروه تلگرامی دوره انجام میگیرد.

preloader